Hizmetlerimiz

Motorlu Kurye Hizmetlerimiz

İstanbul kurye, çok donanımlı ve varlıklı data içerikli bir web web sayfasına de haiz olan markamız, pek kıymetli müşterileri için en üst düzey kalite hizmeti en makul fiyatlar çerçevesinde bir çalışma sunmayı kendine bir görev bilmektedir. Yaşadığımız coğrafya dahil artık tüm Dünya üzerinde motorlu kuryeler öz verili bir iş vermektedir. Dünyanın bir çok farklı değişik ve her bölgesinde olduğu şeklinde ülkemiz olan Türkiye’de de çok popüler bir biçimde tercih edilmekte olan moto kurye hizmetleri, özellikle acil evrak taşımacılığı gerektiren iş kolları için de çok önemli bir konumdadır. Haftanın her günü ve her günün her saati kesintisiz bir biçimde çalışmayı gerektiren bu şeklinde hizmetler, kurye işleri alanında ustalaşmış firmalar tarafınca hayata geçirilmektedir. Yani taşınacak paketin ebatları bir diğer belirleyicidir.

Oldukca makul fiyatlı ücret skalası ve direkt alan kişi odaklı bu sistem olan bu kurye hizmetleri ile tanınmakta olan en önemli servisi İstanbul kurye markamız da bu alanda en hızlı ve en etkin seviyede çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Özellikle İstanbul içi en modern şelikde motosikletli kurye hizmetlerinde bir dünya markası olan işletmemiz. Yani artık pek çok çeşitli mesaj yollarını da şirket bünyesinde ihtiva etmektedir. Taşımanın yapılacağı adresler arası mesafe en önemli olan ve temel belirleyendir. İstanbul ve diğer çevre illere hizmet veriyor olsak da tüm şehirlerin İstanbul’a uzaklıkları farklıdır. Gün içinden markamızın envai çeşit motorlu kurye hizmet seçeneklerine; işletme web web sitemiz, mobil telefon numaramız, kurumsal e-posta adresimiz veya genel şube merkezimiz aracılığı ile anında erişim sağlayabilirsiniz.

Motorlu Kurye
Motorlu Kurye

İstanbul Motorlu Kurye Servisi

İstanbul moto kurye servisi hizmet bölgelerimizin pek çoğunda şehir merkezleri dışında ilçelere de hizmet veriyoruz. Bundan dolayı çağrı merkeze ulaşmış olduğunızda ilgili departmanımız paketinizin nereden teslim alınıp nereye teslim edileceğini öğrendikten sonrasında fiyat teklifi oluşturacaktır. Her sektöre hizmet verdiğimiz için farklı ebatlarda paketler olabilmekte, paketlerin ebatlarına gore araç ekipmanı gerekebilir. Bu yüzden taşınacak paketin ebadı fiyatta bir diğer etkendir. Paketin aciliyet durumu fiyatdaki bir öteki etkendir. Her ne kadar firmamız aynı gün içinde teslimat yapmayı temel hedef kılsa da kimi vakit çok acil teslim edilmesi ihtiyaç duyulan gönderiler olabilir. İşte bu durumda olağan seyir haricinde kurye görevlendirme ve araç tahsis etmek gerekir. Bu nedenle cüzi de olsa gönderi aciliyet durumu fiyatları etkileyebilir.

Motorlu Kurye
Motorlu Kurye

İstanbul Kurye Hizmet Çeşitleri

İstanbul kurye olarak bundan sonra gönderici ödemeli paketlerin ödemesi paket yola çıkmadan yapılıyor. Alıcı ödemeli paketler ise paket tesliminden hemen önce yapılıyor. Ödemeler nakit olarak ya da kartla yapılabiliyor. Paketler taşıma süreci boyunca firmamız tarafından takip ediliyor. Paketleriniz adrese teslim edildiğinde göndericiye bilgilendirme yapılıyor. Doğru ve güvenilir kurye hizmeti için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz. Bilgi ve birikim sahibi firmamız sektörün güvenilir ismidir. Milyonlarca insanın yaşadığı, yüz binlerce aracın her dakika trafikte yer aldığı İstanbul’da bir yerden bir yere gitmek esasen kendi başına bir macera iken, bazı durumlarda şehir haricinde bulunan müşteriler, tedarikçiler, ortaklar, mahkemeler, avukatlar veya başka kişilere çok acil olarak gönderilmesi ihtiyaç duyulan paketler olabiliyor.

Motorlu Kurye

Motorlu Kurye tüm bölgenin yol bilgisine hakimdir. Aynı zamanda trafikte ve dar yollarda kolay hareket edebilir. Bunun için tecrübe sahibi moto kuryelerle çalışmaktayız. Kuryelerimiz kolay ve hızlı ilerlediği için genelde çok kısa sürede teslimat sağlar.

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye demek, motosikletlerin taşıyamaycağı kadar ağır olan yükleri özel araçlı kuryelerimiz ile varacağı yere yollamaktır. Bu sistem ile hacimli olan büyük paketlerde ortada kalmaz. Bu servis fiyatı ise liste fiyatmızın 4 katı olarak fiyat belirlenmiştir.

Yaya Kurye

Yaya kurye ile, özel günlerinizde dağıtılması gereken çoklu, davetiye ve hediye gibi yüksek mikratda olan işlerinizi taşımaktır. Çünkü araçların giremediği yere yaya olark gire ve kolayca teslim ederler. Teslim olunan her paket için isim soyad imza alırlar.

Otobüs Kurye

Otobüs Kurye veya kargo sistemi ise, yine önemli ve acil yetişmesi gereken dosya veya her hangi bir emanetinizi başka şehirlere yollamak istiyorsanız, akşamdan otobüs firmasına veriyoruz. Böylece yarın sabah elinizde oluyor. Kargodan daha hızlı ve etkili bir yöntemdir.

Gemi Kurye

Gemi Kurye isminden de anlaşılacağı üzere yollamak istediğiniz malzemeleri gemi ile başka şehirlere yolluyoruz. Bu daha çok 3 ile 5 gün arası sürmektedir. Pek tercih edilmesede bizim piyasada, bazı firmalar tercih edebiliyor. Daha çok uluslararası ticaret için kullanılan bir yöntemdir.

Uçak Kargo

Uçak kargo kurye servisi ise daha önce açıkladığımız üzere, İstanbul bazlı diğer hava alanı olan şehirlere Thy hava yolları ile paket yollama sistemidir. En hızlı aynı gün içinde şehirlerarası kargo yollama şeklidir. İstediğiniz havalimanı olan şehre aynı gün içinde adresten adrese teslimat sağlanıyor.

Expres Kurye Servisi
Expres Kurye Servisi

İstanbul Kurye Zamanları

İstanbul içinde servis veren firmamızın servis çeçitleri ile daha çok aciliyeti bulunan ve gecikmesi sebebiyle tazminat, ceza ödenmesi gerekebilecek veya bütün prosedürün baştan başlatılması gerekecek evraklar gönderilmektedir. Uluslararası seyahat ve ticaret için gerekli olan ve büyükelçilik ile konsolosluklardan alınması gereken vize, konsolosluk onaylı satmaca bunlardan en önemlilerinden biridir. Mahkemelere delil olarak sunulması gerekebilecek evrak, yazışma, mektup gibi içerikler, dış ticarette kullanılan ve malların yurttan çıkışını yada gümrükten girişini sağlayacak evraklar da müşterilerimiz tarafınca taşınması için çokça başvuru meydana getirilen teslimat hizmetidir. Bunun yanında çok acil yerlerine ulaştırılması gereken sözleşme, senet, yükte hafif, pahada ağır, çok kıymetli ticari gönderilerin yerlerine ulaştırılması.

Normal Kurye

Normal Kurye ile taşınan ürünün güvenliği eksiksiz sağlanır. Acelesi olmayan işler için en ekonomik sistem. Paketlerin gizliliği ve güvenliği korunur. Kuryelerimizin kullandığı araçların bakım ve onarımı düzenli yapılır. Bu sayede herhangi bir aksaklık olmadan paketler düzenli olarak teslim edilir.

Aynı Gün Kurye

Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken evrak ve paketleriniz için en ideal ve en ekonomik teslimat sistemidir. Akşam mesai saatleri içinde veya daha geç satlerde teslim olma imkanı olan paketler için geçerli bir sistemdir. Aynı gün teslim kurye en ekonomik sistemimizdir.

Hızlı Kurye

Özellikle önceden ön görülüp, hazırlık yapılamayan durumlarda Hızlı Kurye hizmeti gerçek manada yaşam kurtarıcı olabiliyor. İşimiz, işinizi hafifletmek. Hızlı Kurye olarak işimiz, zamanınızı ve itimat duygunuzu koruyup gözetmek. 3 saat içinde teslimat olan paketler için geçerlidir.

Acil Kurye

Acil Kurye servisi ile her tarafa en acil gönderilerinizi taşımayı başarıyoruz. Yani yoğun İstanbul trafiğinde en yakın noktalar arasında dahi ulaşım sağlama çoğu vakit saatler sürebilmektedir. Biz bu zamanı bayağı aşağıya indirdik. Acil Kurye ile 2,5 saat içinde paketinizi istediğiniz yere hemen taşıyalım.

Ekspres Kurye

Ekspres Kurye ile 2 saat içinde taşıma yapılmaktadır. Oysa acil gereksinim olan dakikalarla yarışılmakta, çoğu vakit çok kısa sürede paketlerinizin bir noktadan başka bir noktaya teslim edilmesi gereksinizm etmektedir. Biz uzun senelerdir bu alanda aktif vazife yapıyor, profesyonelce çalışıyoruz.

Vip Kurye

Vip Kurye en çabuk olan kurye taşıma sistemidir. Ayrıca en pahalı olan servistir. Yani kuryelerimizle dakikalar içinde teslimat yapmayı başarıyoruz. Bunu yaparken yoğun trafikten, olumsuz yol koşullarından mutlaka etkilenmiyor, vaat ettiğimiz süre zarfında paketlerinizi başarıyla teslim ediyoruz

Acil Kurye
Acil Kurye

Kurye Servisleri

Uygun fiyatları ile kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Kurye hizmetimiz sadece şirketlere özel değildir. Şehir dışı bir üniversite kazanmıştırnız ama diplomanızı evde mi unuttunuz? İstanbul haricinde yaşayan sevmiş olduğunuz çok özel bir hediye göndermek istiyor sadece kargo şirketlerine güvenmiyor musunuz? Bu ve bunun benzer biçimde bir oldukça vaziyet için sizler de Kurye‘den faydalanabilirsiniz. Kurye uygulamaları son senelerın en popüler lojistik uygulamalarıdır. İletişimin ve değişen teknolojinin gelişmesiyle birlikte iş süreçleri, çalışma hayatları çok çeşitlenmiştir. Bu nedenle de farklı şehirlerden temin edilebilecek bir çok ihtiyaç olmakta, bunlar uzaktan satın alınabilmekte, görülebilmekte, beğenilebilmekte, iş ortaklıkları kurulabilmektedir. Bütün bunlar olurken de çeşitli belgelerin, dosyaların, paketlerin vs. taşınması ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

Acil İlaç Kurye

Sadece İstanbul içinde uzak ilçeler hariç servis sağlayan Acil ilaç kurye servisiile çok önemli durumlarda resmi ve yasal olan tüm ürünleri bizden isteyebilirsiniz. Sizin yerinize biz temin edip adrese teslim ediyoruz. Bazen çekindiniz utandığınız ürünleride bizden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Gece Kurye

Mesai saatleri dışında yani sabah dokuz ve akşam 7 den sonra çoğu kurye firması çalışmaz. Fakat bu saatler arası sabaha kadar çalışan pek çok firma bulunmaktadır. İşte o firmalrın da derdine derman olmak için Gece Kurye servisini kurduk. Onların da işlerini zevkle ile yaparız.

Özel Kurye

Özel Kurye hizmeti şirketler tarafından çoğunlukla talep edilmektedir. Bazen bazı firmaların bir gün boyunca çok özel işleri olmaktadır. Bu özel işlerini halletmek için kendilerine bir gün boyunca belli bir ücret karşılığında motosikletli kurye tahsis ediyoruz. Böylece size destek oluyoruz.

Gümrük Kurye

Gümrük Kurye ile sadece gümrük olan bölgelerinde hizmet veren bir sistem. Özellikle konşimento ve diğer gerekli evrak alımları olsun, isterse gümrük alanlarına teslimat olsun en tecrübeli elemanlarımız ile bu işi yapıyoruz. Bu işi bilen tecrübeli kuryelerimiz vardır.

Kiralık Kurye

Kiralık kurye ile bir ay boyunca hiç bir şeye karışmadan her şey dahil bir özel motorlu kurye bizden kiralayabilirsiniz. Fakat tek sorun gıda sektörüne hizmet vermiyor olmamızdır. Bunun dışındaki sektörlere son derece tecrübe sahibi ve bilgili temiz elemanlar veriyoruz.

7/24 Kurye

7/24 Kurye ile bizler sektörün güvenilir ismi olarak geniş kapsamlı paket taşıma hizmeti veriyoruz. Paketinizi gün içinde taşıyoruz. Eğer istediğiniz bir saat varsa paketi o saatte alıyor ve o saatte teslim ediyoruz. Firmamız 7/24 kurye ile aktif bir şekilde hizmet verir.

İstanbul Kurye
Acil İstanbul Kurye

İstanbul Moto Kurye

İstanbul Moto Kurye lojistik dendiğinde akla ilk gelen geleneksel kargolar olsa da bugün en yakın iller arasında dahi bir kargo ulaşması minimum iki gün sürebilmektedir. Oysa çoğu süre acil ihtiyaçlarda o denli bekleyecek zaman olmamakta, aynı gün, hatta birkaç saat içinde teslim alınması gerekmektedir. İşte bu aşamada İstanbul motorlu kurye çözümleri hızlı, güvenli ve kaliteli çözümler olmaktadır. Bizler kendi alanında uzun senelerdir profesyonel hizmet veriyor, geniş hizmet ağımızla her defasında beklentilerin üzerine çıkmayı başarıyoruz. Kusursuz hizmet ayrıcalığını bütün müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Servis ağımızı her geçen gün genişletiyoruz. İstanbul’un ilçeleri içinde başladığımız kurye çalışmalarımıza bugün bir çok illerimizi de dahil etmiş bulunuyoruz. Üstelik bir tek merkezlerinde değil pek çok ilçesinde de aktif rol alıyor.

Avrupa Yakası Kurye

Avrupa yakası kurye ile İstanbul bu yakasında yani daha çok bu tarafta önemli işlerinizi taşıyor. Çok hızlı olarak gerçekleştiği gibi acil ve ekspres olarakta hizmeti de veriyoruz. Vermiş olduğumuz bu hizmetlerden güvenle her zaman sizlerde faydalanabilirsiniz.

Anadolu Yakası Kurye

Anadolu yakası kurye olarak dikkatinizi daha acil konulara yöneltebilirsiniz. İstanbul Asya yakasında olabilecek bütün kurye işlerinize yakından talibiz. Her türden olan yasal ve faturası olan resmi gönderilerinizi zamanında ve sağlam bir şekilde güvenli taşıyoruz.

İstanbul Dışı Kurye

Şirket ve kişisel imkanların daha fazla zorlanmadan, gönderilmesi gereken veya alınması ihtiyaç duyulan paketin teslim alınması ve taşınması işini güvenle gerçekleştiren bir ekip sayesinde İstanbul dışı kurye işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilir.

Sehirlerarasi Kurye
Acil Sehirlerarasi Kurye

Şehirlerarası Kurye

Şehirlerarası kurye hizmetleri temposu hiç durmayan tersine yükselen bir ivmeyle hızlanan çağıl yaşam içerisinde özellikle İstanbul benzer biçimde dev metropollerde insanoğluın ve şirketlerin hayatlarını kolaylaştıran, deyim yerindeyse dünyanın dönmesine yardımcı olan hizmetlerden biridir. Kuryelerimiz isteğiniz üzerine adrese gelerek paketi teslim alıyor. Dilerseniz paket gönderimi için sizler de firmamıza gelebilirsiniz. Paketinizin teslimi için gerekli bilgiler alınıyor. Gönderici bilgileri, alıcı bilgileri, iletişim bilgileri ve teslimat bilgileri alındıktan sonra paket kabul ediliyor. Paketler gönderici veya alıcı ödemeli olabiliyor. Maddi ve manevi kayba uğramamak adına firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden güvenle faydalanabilirsiniz. Bizler şehirler arası kurye alanında profesyonel kurye çalışmalarıyla 7/24 hizmetinizdeyiz.

İzmit Kurye

İzmit kurye firmamız bir çok paketi ve malzemeyi sizler için taşıyor. Özellikle unutulmuş olan kimlik, geçişlik, ehliyet, evrak, belge, dosya şeklinde özel eşyalar taşınıyor. İstanbul – İzmit Kurye ile iki şehir arasında her gün rutin olarak gidip geliyoruz.

Bursa Kurye

Bursa Kurye ile harkulade bir çalışma sunuyoruz. Bununla beraber besin paketleri, tekstil paketleri, elektronik eşyalar da taşınıyor. Hediye, çiçek, pasta gibi paketler de taşınıyor. Acil ulaştırılması gereken tıbbi malzemeler tarafımızdan taşınabiliyor.

Sakarya Kurye

Sakarya Kurye sizlere kattığı artıyı günlük işlerinizi hallederek yada bir bardak kahve içerek rahat bir durumda değerlendirebilirsiniz. Adapazarı Kurye ile ilgili aklınıza takılan ne varsa sormak için bizimle her an kolayca irtibata geçebilirsiniz.

Ankara Kurye

Ankara kurye alanında hizmet veren firmamız günün her saati çalışıyor. Firmamız İstanbul Ankara arası aktif bir halde hizmet veriyor. İhtiyaç duyduğunuz her an firmamızla bildirime geçebilir ve bu iş için uzun yol kurye talep edebilirsiniz.

İzmir Kurye

İzmir kurye sektöründe gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyor. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştiriyoruz. İstanbul İzmir arası acil kurye servisi başlamıştır. Bize bu konuda son derece güvenebilirsiniz.

Antalya Kurye

Antal Kurye her zaman daha iyi ve güvenilir çalışmalarla hizmet veriyoruz. Güvenlik ve gizlilik kurallarına uyarak ustalaşmış kurye hizmeti sunuyoruz. İstanbul – Antalya arasında en uygun fiyatlarla geniş kapsamlı motorlu kurye hizmetini en sağlam biz veriyoruz.